Prázdninové vily na jihu Francie s bazény na pláži, které jsme vybrali právě pro vás. Vily v Languedoc Roussillon, Cote d'Azur, Provence a na Korsice.

Na stránkách rodinného podniku Southfrancevillas.com vám nabízíme jedinečný sortiment pečlivě vybraných francouzských vil za dostupné ceny v oblasti zvané „Midi“, která se nachází podél pobřeží od španělských po italské hranice.

Na našem webu najdete ty nejkrásnější rekreační vily v jižní Francii – všechny vybavené soukromými bazény. Nabízíme moderní domy na Cote d'Azur nebo francouzské Riviéře, statky v Provence, prázdninové vily k pronájmu v Languedoc, rekreační domy u moře poblíž Beziers a vily na Korsice. Samozřejmě máme i vily v St. Tropez, rekreační domy ve Var i luxusní vily nedaleko Carcasonne. Naše luxusní vily s vlastním stravováním na jihu Franice si lze pronajmout se služebnou, šéfkuchařem nebo opatrovnicí dětí, abyste si dovolenou ve Francii skvěle užili.

Rekreační vily ve Francii jsou jedním z nejlepších způsobů, jak si vychutnat radosti, které tato země nabízí – od legendárního Cote d'Azur po historické město Carcasonne v Languedoc nebo panenskou krásu Korsiky. Ať už se rozhodnete jet kamkoli, naše pečlivě vybírané vily vám všude umožní užít si tu nejlepší dovolenou.

Rádi vám pomůžeme se zařizováním vaší dovolené – uvědomujeme si, že váš čas je velmi cenný. Zavolejte nám a my vám pomůžeme naplánovat vaši dovolenou.

Přijímáme rezervace na následující letní sezonu. Naše vily se nacházejí v blízkosti letišť Languedoc Roussillon, Provence a Cote d'Azur, takže nemusíte platit velké částky za dopravu a také u nás neplatíte žádné poplatky za rezervaci vil.

Zveme vás k návštěvě našich webových stránek, kde získáte další informace o našich rekreačních vilách v jižní Francii. Veškerý obsah na stránkách je v angličtině. Kromě toho i veškerá korespondence musí být vedena v angličtině.

Vstupte kliknutím sem!