UK:+44 (0)207 060 5414

France:+33 (0)467 360 554

Email:

Prázdninové vily na jihu Francie s bazény na pláži, které jsme vybrali právě pro vás. Vily v Languedoc Roussillon, Cote d'Azur, Provence a na Korsice.

Na stránkách rodinného podniku Southfrancevillas.com vám nabízíme jedinečný sortiment pečlivě vybraných francouzských vil za dostupné ceny v oblasti zvané „Midi“, která se nachází podél pobřeží od španělských po italské hranice.

Na našem webu najdete ty nejkrásnější rekreační vily v jižní Francii – všechny vybavené soukromými bazény. Nabízíme moderní domy na Cote d'Azur nebo francouzské Riviéře, statky v Provence, prázdninové vily k pronájmu v Languedoc, rekreační domy u moře poblíž Beziers a vily na Korsice. Samozřejmě máme i vily v St. Tropez, rekreační domy ve Var i luxusní vily nedaleko Carcasonne. Naše luxusní vily s vlastním stravováním na jihu Franice si lze pronajmout se služebnou, šéfkuchařem nebo opatrovnicí dětí, abyste si dovolenou ve Francii skvěle užili.

Rekreační vily ve Francii jsou jedním z nejlepších způsobů, jak si vychutnat radosti, které tato země nabízí – od legendárního Cote d'Azur po historické město Carcasonne v Languedoc nebo panenskou krásu Korsiky. Ať už se rozhodnete jet kamkoli, naše pečlivě vybírané vily vám všude umožní užít si tu nejlepší dovolenou.

Rádi vám pomůžeme se zařizováním vaší dovolené – uvědomujeme si, že váš čas je velmi cenný. Zavolejte nám a my vám pomůžeme naplánovat vaši dovolenou.

Přijímáme rezervace na následující letní sezonu. Naše vily se nacházejí v blízkosti letišť Languedoc Roussillon, Provence a Cote d'Azur, takže nemusíte platit velké částky za dopravu a také u nás neplatíte žádné poplatky za rezervaci vil.

Zveme vás k návštěvě našich webových stránek, kde získáte další informace o našich rekreačních vilách v jižní Francii. Veškerý obsah na stránkách je v angličtině. Kromě toho i veškerá korespondence musí být vedena v angličtině.

Vstupte kliknutím sem!

South France Villas Limited is a UK registered company (# 08563360) committed to customer satisfaction and consumer financial protection. We are therefore pleased to announce that, at no extra cost to you, and in accordance with "The Package Travel, Package Tours Regulations 1992" all passengers booking with South France Villas Limited are fully insured for the initial deposit, and subsequently the balance of monies paid as detailed in your booking confirmation form. The policy will also include repatriation if required, arising from the cancellation or curtailment of your travel arrangements due to the insolvency of South France Villas Limited. This insurance has been arranged by Beazley Syndicate 2623/623 at Lloyd's.

In the unlikely event of Insolvency you must Inform Specialty Claims Services Limited immediately on +44 (0) 1420 383012. Please ensure you retain this booking confirmation form as evidence of cover and value.

Policy exclusions: This policy will not cover any monies paid back to you by your Travel Insurance or any losses which are recoverable under another insurance or bond. Please ensure the Company you have booked with has the appropriate CAA / ATOL Bonds in place.